Realitní a právní servis

Geodetservis si vás dovoluje informovat o rozšíření porfolia našich činností . Vzhledem k naší dlouhodobé praxi v oboru a častému prolínání se světem realit jsme se rozhodli  nabídnout našim klientů  zajištění komplexního realitního a právního servisu. Naším cílem je zajistit hladký a bezproblémový průběh řízení, které vás bude co nejméně zatěžovat.

Z tohoto důvodu jsme se stali hrdými členy Národního Realitního Holdingu a  majiteli pobočky sítě společnosti Home4People. Jsme zároveň členy Realitní komory. Toto spojení nám umožňuje poskytovat nejlepší služby a mít přehled v aktuálních novinkách a trendech v oboru. Naše činnost je řízena velmi přísným etickým kodexem.

V našem týmu je certifikovaný realitní makléř druhého stupně, který dokáže skvěle skloubit znalosti geodézie, katastru nemovitostí, nového realitního zákona, stavebního zákona i nového občanského zákoníku. Tato certifikace od asociace realitních kanceláří zaručuje znalosti potřebné k působení v oboru a  samozřejmostí jsou průběžná školení reagující na aktuální změny. Naši spolupracovníci jsou projektanti, architekti, stavaři (viz stavení servis).  Spolupracujeme s renomovanou a praxí prověřenou  advokátní kanceláří.

Jak pracujeme?

Náš přístup ke  každému klientovi je výsostně individuální. Vzhledem k rozdílností každého případu nelze úplně popsat jednotný a pravidelně použitelný postup práce. Je potřeba mít odlišný přístup při prodeji či koupi pozemku, bytu, domu nebo rekreačního objektu .

Ale vždy platí, že se snažíme nabídnout něco navíc!!!  Klienti, kteří spolupracují s naší realitní kanceláří neplatí geodetické práce!!!

V případě prodeje pozemku je výhodou naše znalost v oboru zeměměřičství a katastru nemovitostí.

Orientujeme se v územních plánech, na stavebních úřadech jsme jako doma. Zjišťujeme  využití pozemku, případně jeho možnou změnu.  Před prodejem nebo koupí přesně určujeme hranice parcely. Toto je velmi důležitý krok, který se opravdu vyplatí a často předchází do budoucna velkým komplikacím.  Často dokážeme pozemky vhodnými kroky výrazně zhodnotit . Umíme navrhnout dělení parcel, zasíťování parcel, financování výstavby inženýrských sítí ) Navrhneme vám konkrétní možnost a je jen na vás, které zvolíte.

Při realizace prodeje rodinného domu, chalupy, chaty jsme schopni s našimi spolupracovníky  ošetřit a vše připravit k nejlepšímu možnému prodeji. Umíme i to co ostatní ne.(viz stavební servis). Vizuální příprava a profesionální nafocení je u nás samozřejmost. Dnes už má tato příprava nemovitosti vlastní obor „HOMESTAGING“ a je to velmi efektivní metoda. Dům vyklidíme, uklidíme.  Následují další kroky. Kompletní advokátní služby. Každé nemovitosti vytvoříme vlastní webovou stránku. Inzerujeme na 70 inzertních serverech (IDNES, S-REALITY, REALITYMIX, atd).To jsou místa, kde se pohybuje solventní klientela a kde se prodává. Ve spolupráci s advokátní kanceláří zajistíme kupní smlouvy, návrhy na vklad, úschovu peněžních prostředků, ve variantě advokát, banka nebo notář dle přání klienta atd. Převod na katastru nemovitostí atd.

Provedeme vás od začátku až do úspěšného ukončení obchodu !!

Klient, který spolupracuje s naší realitní kanceláří, neplatí geodetické práce!!!!!

Formulář

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kontakt

Vážíme si každého zákazníka a těšíme se na spolupráci s vámi.

Pavel Janovský, Malovická 2757/11, 141 00 Praha 4

+420 777 14 15 66

geodetservis@seznam.cz

www.geodetservis.cz

h

IČO: 67965326

Pobočky

GEODET Černovice u Tábora

Černovice u Tábora 150, 394 94 Pelhřimov

+420 777 14 15 66

geodetservis@seznam.cz

www.geodetservis.cz

 GEODET Říčany U Prahy

Masarykovo náměstí 28, 251 01 Říčany

+420 777 14 15 66

geodetservis@seznam.cz

www.geodetservis.cz

GEODET Kamenný Újezdec/Kamenný Přívoz

Kamenný Újezdec 54, 252 82 Kamenný Přívoz

+420 777 14 15 66

geodetservis@seznam.cz

www.geodetservis.cz

GEODET Praha – 4

Malovická 2757/11, 141 00 Praha 4

+420 777 14 15 66

geodetservis@seznam.cz

www.geodetservis.cz